< wróć

W realnym świecie można twardo stąpać po ziemi albo błądzić myślami w zakamarkach wyobraźni. Dla fanów wirtualnej rzeczywistości, uwielbiających przenosić się myślami w świat wirtualnych gier prezentowanej w popularnej grze Roblox, marka przygotowała prawdziwą gratkę w postaci figurek, precyzyjnie odzwierciedlających specyfikę postaci. Pobudzające kreatywność oraz wyobraźnię figurki marki Roblox sprawią, że każdy kolekcjoner oraz młody fan gry online będzie mógł odwzorowywać grę w rzeczywistości. Dzięki figurkom Roblox, dostępnym pojedynczo lub w zestawach, można tworzyć kolekcje postaci oraz niezbędnych w grze akcesoriów.

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Figurki z serii Roblox powstają z nowoczesnego tworzywa, cechującego się niezwykłą odpornością na uszkodzenia. Nie ulegają blaknięciu. Odporne są na otarcia, zachwycając jednocześnie wysokim stopniem podobieństwa do wirtualnych pierwowzorów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Tworzywo sztuczne, z którego produkowane są figurki Roblox jest materiałem bezpiecznym w użytkowaniu przez dzieci. Stosowane zgodnie z przeznaczeniem figurki Roblox dostarczają mnóstwo frajdy na co dzień, a uzyskane certyfikaty gwarantują bezpieczeństwo zabawy. Nasze tworzywa nie powodują reakcji alergicznych, nie wydzielają szkodliwych substancji zapachowych oraz nie barwią skóry dłoni.

Wygląd

Wygląd

Figurki Roblox dokładnie odwzorowują wygląd postaci, będących bohaterami gry internetowej Roblox. Edukacyjna gra, pobudzająca kreatywność może przenieść się do świata realnego dzięki figurkom, posiadającym około 7,5 cm wysokości oraz ruchomą głowę i kończyny. Dzięki nim można tworzyć układy takie jak w oryginale.

Roblox - nieograniczone możliwości twórczej zabawy

Marka Roblox zadziwia jakością wykonania swoich zabawek, które pozwalają spędzać czas w towarzystwie swoich ulubionych, wirtualnych postaci bez wpatrywania się w monitor. Realnie może być tak samo inspirująco! Pozwól młodemu odkrywcy nauczyć się koncepcyjnego myślenia i poruszyć wyobraźnię!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl