< wróć

Zaopiekuj się swoim małym przyjacielem

Puppy Luv to seria interaktywnych zabawek, pokrytych miękkim, przyjemnym w dotyku pluszem. Wspaniała zabawa z pluszowym, poruszającym się kotkiem, pieskiem lub konikiem jest dla dziecka ogromną frajdą i znakomitym treningiem odpowiedzialności niezbędnym, by nauczyło się opieki nad prawdziwym zwierzęciem. TM Toys oferuje osiem interaktywnych zabawek, poruszających się i wydających odgłosy. Poznaj urocze kotki: Bellę, Misty, Nelę i Coco, słodkie pieski: Rocky’ego, Benka i Sunny oraz konika Florę. Wybierz pierwszego, zwierzęcego przyjaciela dla swojego dziecka, aby codzienna zabawa stała się okazją do nauki odpowiedzialności. 

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Zabawki interaktywne Puppy Luv przeznaczone są dla dzieci od trzeciego roku życia. Ich starannie dobrane komponenty oraz trwałe, atestowane materiały stanowią gwarancję niezawodnego użytkowania przez wiele lat. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Interaktywne zabawki zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych, dlatego poddane zostały specjalistycznym testom oraz rygorystycznym badaniom, których efektem są certyfikaty, potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania oraz brak szkodliwych substancji, mogących powodować reakcje alergiczne.

Wygląd

Wygląd

Seria Puppy Luv to zabawki, które wyróżniają się niezwykle realistycznym wyglądem. Dziecko może zaprzyjaźnić się z szczeniakiem, kociakiem lub konikiem, wykonanymi na podobieństwo prawdziwych zwierząt. To niezwykle cenna lekcja odpowiedzialności i umiejętności budowania trwałej relacji ze zwierzęciem.

Wszystkie nasze zwierzątka

Kopytka aż palą się do zabawy!

Interaktywne zwierzątka Puppy Luv poruszają pyszczkami, łapkami, wydają dźwięki i reagują na dotyk. Obserwuj, jak dziecko uczy się odpowiedzialności i zrozumienia niezwykłej roli zwierząt wokół nas.

Goldie - najgrzeczniejszy piesek!

Goldie nowy, czworonożny, interaktywny przyjaciel! Wygląda jak prawdziwy szczeniak Golden Retriever, reaguje na 15 komend i wydaje 7 różnych dźwięków: szczeka, warczy, skamle, chrapie, je, pije i chodzi w rytm wesołej melodii! Kiedy pogłaszczesz go po głowie usiądzie i będzie szczekał.

Coco - aż zachcesz ją przytulić!

Milutki kotek COCO stanie się Waszym najlepszym przyjacielem. Jego miękkie futerko sprawia, że każdy chce go pogłaskać i przytulać. Coco potrafi mruczeć, miauczeć, poruszać łapkami i głową. Reaguje i zachowuje się jak prawdziwy kotek!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl