< wróć

Mała rozbrykana świnka

Peppa to zabawna świnka w czerwonej sukience, która uwielbia bawić się z przyjaciółmi i brać kąpiele w kałużach błotnych.

Dzięki serii zabawek, inspirowanych brytyjskim serialem animowanym Świnka Peppa, Twoje dziecko przeniesie się w bajeczny i niezwykle kolorowy świat sympatycznych zwierzaków. Rozwinie swoje umiejętności motoryczne, koordynację oko-ręka, a także wyobraźnię. Świnka Peppa uczy współpracy, cierpliwości, pokazuje czym jest prawdziwa przyjaźń i zaraża swoim niesamowitym poczuciem humoru. 

Produkty zostały wykonane z drewna z certyfikatem FSC, który gwarantuje wysokie standardy ekologiczne oraz etyczne w całym łańcuchu dostaw.

Przygody świnki i jej przyjaciół stanowią wyjątkowe zaproszenie do kreatywnej zabawy w domu, w podróży i w przedszkolu. Przekonaj się, jak szybko Twoje dziecko pokocha różową świnkę, jej dowcipną rodzinę i zwariowanych przyjaciół z przedszkola. Nauczy się dzięki nim wielu nowych rzeczy. Niech przygody Peppy staną się inspiracją do niekończącej się zabawy, która rozwija wyobraźnię Twojego dziecka!

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Zabawki z serii Świnka Peppa zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów (drewno FSC), które doskonale sprawdzają się w świecie szalonych dziecięcych przygód. Są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Malowane za pomocą nowoczesnych technik, posiadają wyraziste kolory i wyjątkowo precyzyjne wykończenie. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Figurki Świnka Peppy  i jej przyjaciół są wykonane z przyjaznego dla środowiska drewna, którego jakość została potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. Solidne, wytrzymałe, o niewielkich rozmiarach, a więc idealne dla małych rączek. Zabawki z serii Świnka Peppa są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat.

Wygląd

Wygląd

Bajecznie kolorowe postacie z drewna wraz z akcesoriami to idealne zabawki dla wielbicieli małej świnki i genialny sposób na pomysłową zabawę.

Świat z drewna Świnki Peppy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl