< wróć

Przyjaźń pełna magii

Przedstawiamy tęczowy świat lalek z serii Kindi Kids. Zabawa nimi przenosi dzieci do miejsca, w którym najważniejsza jest przyjaźń i budowanie pozytywnych relacji w grupie rówieśniczej. Świat Rainbow Kindi to radosne, tęczowe przedszkole, w którym rozwijają się pozytywne emocje, dzieci mogą poznać go również oglądając serial na kanale YouTube. Dzięki lalkom Kindi Kids, ich akcesoriom i zestawom, dzieci przyswajają zasady funkcjonowania w społeczeństwie, a zabawa w sklep, to doskonałe przygotowanie do prawdziwych zakupów. Ciężko oprzeć się cudownym lalkom o dużych, brokatowych oczach i kolorowych włosach, prawda?

Zobacz listę sklepów

Główne zalety
marki

Jakość

Jakość

Kindi Kids to zabawki, przeznaczone dla dzieci od trzeciego roku życia, a ich najwyższa jakość widoczna jest w każdym detalu. Podczas ich produkcji ze szczególną dokładnością dobierane są wszystkie elementy i materiały z których są wykonane. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zabawki wykonane są z atestowanych materiałów, które wykazują się trwałością oraz niezawodnością. Standardy bezpieczeństwa przy ich tworzeniu są wyjątkowo restrykcyjne. Wszystko dla dobra dzieci i ich wspaniałej zabawy.

Wygląd

Wygląd

Lalki Kindi Kids posiadają duże, brokatowe oczy, kołyszącą się przy każdym ruchu głowę oraz długie włosy w wielu odcieniach. Można zmieniać im ubranka i buty, posiadają spersonalizowane akcesoria. Zestawy takie jak supermarket czy wózek sklepowy sprawią, że zabawa będzie jeszcze wspanialsza.

To nie tylko piękne lalki

Pozwól dziecku kształtować prawidłowy obraz społecznych interakcji podkreślając ogromne znaczenie przyjaźni. Dzięki Kindi Kids Ty też przypomnisz sobie, co w życiu jest najważniejsze.

Słodkie Kindi Kids!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl