< wróć

Płaczące minibobasy - niespodzianki

Opiekuńczość i odpowiedzialność kształtujemy u dzieci od najmłodszych lat. Jeżeli ułatwiają nam to wysokiej klasy zabawki, możemy mieć pewność, że nasze dziecko stanie się osobą, świadomą potrzeb drugiego człowieka. Prześliczne laleczki do kolekcjonowania z serii Cry Babies MT płaczą realistycznie wyglądającymi łzami. Wystarczy podać im butelkę napełnioną wcześniej wodą i nacisnąć brzuszek, a łzy popłyną po policzkach (w serii Fantasy łzy mają niebieski kolor). Każda z laleczek jest zamknięta w niesamowitych domkach m.in. w kształcie butelki, domku ze skrzydełkami czy też smoczka, a wraz z nimi mnóstwo spersonalizowanych dodatków. Występują również w przepięknych rozbudowanych zestawach, które zawierają dodatkowe i niepowtarzalne funkcję uruchamiane łzami! Przygody i charakter każdej z lal, dzieci mogą poznać oglądając serie bajek na kanale YouTube Cry Babies Polska.

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Lalki Cry Babies MT są zabawkami, wykonanymi z niezwykłą dokładnością, przy użyciu najwyższej jakości, testowanych materiałów. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Przeznaczone dla dzieci w wieku od lat trzech. Spełniają standardy bezpieczeństwa z wymogami prawa europejskiego.

Wygląd

Wygląd

Serie składają się z wielu modeli, nawiązujących wyglądem piżamek do zwierzątek. Każdy zestaw zawiera spersonalizowane akcesoria.

Domek w kształcie smoczka!

Nowe, magiczne postacie ukryły się w domkach, otwieranych zbiorniczkiem z łzami! Przy użyciu magicznej pipety wpuszczamy łzy w odpowiednie miejsce, a wtedy.. domek sam się otwiera! Laleczki płaczą kolorowymi łzami, w tej kolekcji jest ich 7, a jedna z postaci jest wyjątkowa - jej kombinezon świeci w ciemności! 

Jeszcze więcej płaczących laleczek

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl