< wróć

Boom City Racers - szaleńcze rajdy bez ograniczeń!

Dzięki autom i wyrzutniom Boom City Racers zabawa samochodami stanie się jeszcze bardziej ekscytująca!  To idealny wybór dla energicznych dzieci, które z największą przyjemnością odnajdują w psotach i ekspresyjnym wyrażaniu siebie. Boom City Racers zapewnia nowy wymiar frajdy dzięki błyskawicznie szybkim, wytrzymałym, odpornym na kraksy samochodom stworzonym do skoków, zderzeń, wpadania na przeszkody i totalnej demolki!

Zobacz listę sklepów

Zabawa Boom City Racers

Jakość

Jakość

Solidność i dbałość o szczegóły, z jakimi wykonano zestawy Boom City Racers, nie tylko zachwycają kolorami i kształtami, lecz umożliwiają fascynującą zabawę bogatą w nieoczekiwane zwroty akcji bez ryzyka spowodowania trwałych uszkodzeń zabawek. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Do produkcji zestawów wykorzystano wysokiej jakości przetestowane i nietoksyczne tworzywa, których użytkowanie nie wiąże się dla dziecka z żadnym ryzykiem. Boom City Racers to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa.  

Zabawa

Zabawa

Wszystkie auta z tej serii rozpadają się podczas zderzeń z przeszkodami i to właśnie jest kluczem ekscytującej zabawy, na którą skuszą się nie tylko najmłodsi. Bez obaw - auto szybko da się ponownie złożyć!

To dopiero zabawa!

Dzięki autom i wyrzutniom Boom City Racers zabawa samochodami stanie się jeszcze bardziej ekscytująca! 

Ścigaj się i zderzaj!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl