< wróć

Zabawka, która się nie przewraca!

Wańka-wstańka, która chwieje się, ale nigdy nie przewraca jest zabawką dedykowaną miłośnikom świnki Peppy. Przekonaj się, jak wspaniała zabawa czeka Cię z figurkami Weebles. Te nieprzewracalne postacie sprawiają, że popołudnia przy wspólnej zabawie zyskają wyjątkowo humorystyczny nastrój. Śmiejcie się wraz z bohaterami Peppa Pig. Razem z przyjaciółmi zabawa będzie najlepsza!

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Produkty z serii Weebles wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dedykowanych do użytku przez najmłodszych. Zabawki-figurki Weebles prezentują dokładne wykonanie, zgodnie z surowymi wymogami. Zabawki posiadają certyfikację oraz gwarancję, zapewniające najwyższą jakość nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Figurki z serii Weebles przeznaczone są dla dzieci powyżej osiemnastego miesiąca życia. Niezawierające małych elementów, bezpieczne zabawki z serii Weebles mogą być używane zarówno w suchym, jak i wilgotnym otoczeniu. Zabawki nie odbarwiają się pod wpływem wody.

Wygląd

Wygląd

Ich dokładne odwzorowanie szczegółów postaci sprawia, że żaden miłośnik Peppy nie będzie zawiedziony. Efektowne figurki, które się nie przewracają to propozycja nie tylko dla najmłodszych, mających osiemnaście miesięcy, ale i dla przedszkolaków, pragnących świetnie się bawić z dużą dawką dobrego humoru. 

W ofercie:

Doskonała zabawa!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl