< wróć

Seria Storyland

Płaczące minilaleczki - niespodzianki, tym razem ukryte zostały w gustownych garderobach. Stylowe laleczki posiadają swoje ubranka! Teraz zabawa będzie jeszcze fajniejsza, bo przebieranie to jest to, co małe damy lubią najbardziej.

Zobacz listę sklepów

Główne zalety marki

Jakość

Jakość

Laleczki powstały z najwyższej jakości materiałów, rygorystycznie sprawdzanych pod kątem trwałości oraz bezpieczeństwa użytkowania. Jakość widoczna jest w precyzji wykonania zabawek oraz dokładnej aranżacji ich w opakowaniu. 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zabawki powstały ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo użytkowników. Odpowiednie są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, a elementy zestawów wykazują się dostosowaniem do wieku dzieci. 

Wygląd

Wygląd

Laleczki zawierają akcesoria, potrzebne każdemu dziecku, uwielbiającemu zabawę lalkami. Każdy produkt posiada intensywne kolory i modną stylistykę. 

Seria Storyland inspirowana postaciami z bajek

Odkryj zupełnie nowy świat Cry Babies Magic Tears Storyland Storyhouses! Ta seria inspirowana jest postaciami z kultowych bajek m.in. Czerwonym Kapturkiem, Pinokiem, czy Kotem w butach. W kolekcji jest ponad 6 unikalnych laleczek do zebrania! Każdy domek pasuje do osobowości znajdującego się w nim bohatera, znajdziemy w nim również pasujące zwierzątko, personalizowane ubranko i akcesoria-niespodzianki!  

Przygody i charakter każdej z lal dzieci mogą poznać oglądając serie bajek na kanale YouTube Cry Babies Polska.


Seria Storyland inspirowana postaciami z bajek

Teraz możesz mnie ubrać!

Efektowne laleczki płaczą, gdy naciśnie się im brzuszek. Oby wybór ubranek okazał się trafny i laleczka nie roniła łez. Wybierz jedną z dwunastu propozycji-niespodzianek, dzięki którym frajda z zabawy będzie jeszcze większa.

Teraz możesz mnie ubrać!
W zestawie:

W zestawie:

  • szafa-garderoba w jednym z dwóch kolorów
  • jedną z 12 laleczek - niespodzianek
  • 8 akcesoriów do wspaniałej zabawy

Reklama TV

Znane i lubiane laleczki teraz można przebierać! W kolekcji znajduje się 12 postaci + 1 wyjątkowa. Zbierz je wszystkie!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się
TM TOYS logo

Gdzie nas znaleźć

Kontakt

ul. Zbożowa 4, wejście B, IIp.
70-653 Szczecin
NIP: 851-10-21-941

tel. +48 91 43 111 50
e-mail: biuro@tmtoys.pl